Prawdziwi neonaziści

Gazwyb donosi:

Thomas de Maiziere, szef niemieckiego MSW, porównał protestujących na szczycie G20 do neonazistów i islamskich terrorystów. […]

W poniedziałek na konferencji prasowej Thomas de Maiziere nazwał protestujących antyglobalistów „kryminalnymi anarchistami” i porównał ich działania do neonazistów i islamskich terrorystów. Ostre słowa krytyki padły po zamieszkach, które miały miejsce w Hamburgu podczas szczytu G20. W mieście niszczono sklepy, palono samochody i atakowano funkcjonariuszy policji, Hamburg wyglądał jak po regularnej bitwie. Do miasta, zgodnie zresztą z przewidywaniami, zjechało tysiące protestujących ze skrajnej lewicy, alterglobalistów, anarchistów i lewackich bojówkarzy, którzy starli się z policją. Rannych zostało prawie 500 funkcjonariuszy

I jest to porównanie jak najbardziej słuszne. W dzisiejszych czasach naziolstwo przefarbowało sie na „antyfaszyzm” i nadal stosują w polityce przemoc. Wystarczy z pierwszego lepszego niemieckiego lewacka trochę zdrapać lakier a natychmiast pod spodem widzimy starą dobrze nam znaną butną mordę Herrenvolku. Z bojówkarzy Antify, Martina Schulza i innych nazioli tradycyjna niemiecka buta wyłazi jak słoma z gumiaków.

Po zamieszkach w Hamburgu Angela Merkel obiecała, że osoby, których mienie zostało zniszczone, dostaną odszkodowania.

Powinna obiecać, że następnym razem policja dostanie ostrą amunicję i rozkaz aby do robiących rozrucy nazioli strzelać. Ale tego nie obieca, więc chaos i anarchia w Niemczech będą powolutku, powolutku narastać.

A ponieważ zwyczajni Niemcy się po cichu – na wszelki wypadek – zbroją  więc przy okazji nastepnych podobnych rozruchów okaże się, że sklepikarze lub właściciele samochodów wyciągną trzymane w domu na taka właśnie okoliczność sztucery myśliwskie lub dubeltówki i zaczną w obronie swojego dobytku do lewacko-faszystowskiej swołoczy strzelać. Skoro państwo niemieckie swoich obywateli chronić nie potrafi i nie chce – to obywatele zaczną się chronić sami.

 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s