To się nazywa dyplomatyczny policzek

Merdia, w tym Gazwyb, donoszą, że Prezydent Trump w Hamburgu spotkał się z Putinem a potem resztę spotkań z wodzami G20 ostentacyjnie olał wysyłając na nie Ivankę:

Ivanka Trump zastąpiła swojego ojca Donalda Trumpa podczas jednej z sobotnich sesji szczytu państw G20 w Hamburgu. W tym czasie prezydent USA spotkał się z prezydentem Indonezji.

Półgłówki, któe czytają Gazwyb komentują to w oburzeniu: „nepotyzm!”,  „Donald Trump, jako prezydent USA, to czysty surrealizm”

Nie kochani – to nie jest nepotyzm, to nie jest szaleństwo Trumpa. To jest precyzyjnie wymierzony policzek mający przywódcom G20 pokazać gdzie Trump ich ma i co go obchodzą ich problemy ekologiczne, walka o jakies bzdurne porozumienia paryskie albo o relokację nachodźców. Pokazał im jak nic nie znaczą.

Z tego samego powodu przed szczytem G20 pojechał do Polski – aby Zachodnich Europejczyków upokorzyć.

A nam, Wielkiemu Wodzowi, marzy się taka sytuacja. Do Polski przyjeżdża Szczerbaty Gujo, Jean Clown Druncker oraz Komisja Wenerycka i domagają się rozmowy z polskim prezydentem w kwestiarz braku przestrzegania jakiś tam norm. Prezydent oznajmia, że ich przyjmie, oni wchodzą do pałacu, wita ich jakiś zastępca sekretarza ministra stanu i mówi, że Prezydent się spóźni bo wypady mu ważne sprawy wagi państwowej. Szczerbaty Gujo, Druncker oraz Komisja Wenerycka pieklą się w poczekalni aż po paru godzinach sekretarz przeprasza i mówi, że prezydent jednak nie może przyjść ale on może gości wysłuchać co mają do powiedzenia.

A potem się okazuje, ze w tym samym czasie Prezydent z ochroniarzami siedział w pubie parę ulic od pałacu i z gośćmi knajpy oglądał mecz reprezentacji Polski do kwalifikacji do jakiś tam mistrzostw w rzucie w przód albo skoku w bok.

Albo przynajmiej, zamiast spotykać się ze Szczerbatym Gujem spotkał się z Prezydentem Indonezji.

Może kiedyś tego dożyjemy?

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s