Niemcy szukają winnych

eskalacji zamieszek w Hamburgudonosi Gazwyb.

Gdy przeczytaliśmy, że nie szukają winnych zamieszek tylko eskalacji zamieszek to od razu wiedzielismy kogo znajdą winnym. Tak, jest – oczywiście – policję. Policja prowokowała lewacką hołotę do agresywności.

Tak sobie myślimy: Merdia straszą nas faszyzmem, odrodzeniem się brunatnych koszul, Ku-Klux-Klanem i takimi rzeczami. A tymczasem faktyczny monopol na stosowanie przemocy w dzisejszej polityce mają nie partie prawicy – tylko lewactwo. No i jeszcze islamizm.

Czy możecie Państwo podać przykład kiedy konkretnie francuski Front Narodowy podpalił centrum jakiegoś miasta?

Do przemocy ze strony lewackich bojówkarzy jestesmy zupełnie przyzwyczajeni i prawie nie zwracamy na nią uwagi. Co jakaś większa konferencja polityków to zjeżdża się hołota i zaczynają się rabunki, podpalenia i pospolity bandytyzm. Proszę nie mówić, że to chodzi o cokolwiek innego, o jakieś protesty czy coś takiego. Bzdura. Tylko i wyłącznie o rabunek, wymuszanie haraczu od sklepikarzy pod groźbą spalenia sklepu i tyle.

A co najgorsze: Czy potraficie Państwo podać jakiś przykład aby kiedykolwiek po podobnych burdach robionych przez lewaków choć raz ktoś został za rozbój skazany i odsiedział wyrok we więzieniu? Nie wykluczamy, że coś takiego mogło mieć miejsce – ale My Wielki Wódz, nie potrafimy podać konkretnego przykładu w ciągu ostatnich 25 lat.

No, jeśli nas pamięc nie myli to parę lat temu w czasie rozrób w Mediolanie policja zastrzeliła raz takiego karalucha, który zaatakował radiowóz – i potem musiała się z tego tłumaczyć, zupełnie nie wiemy dlaczego. W końcu policjant który zbira zastrzelił powinien dostać za to premię.

Ta bezkarność lewackich bojówkarzy, jest niestety, kolejnym dowodem na to, że Europa Zachodnia maszeruje ku wojnie domowej.

PS. Zaczęliśmy szukać czy kiedykolwiek zdarzyło się aby jakiegoś lewaka po lewackich rozruchach skazano na więzienie. Ano, jak się okazało jest jeden taki przypadek: po rozruchach an inaugaracji Trumpa jeden typek dostał cztery miesiące paki. Dobre i to, choć pewnie fakt, że w ogóle dostał wyrok wynika z dojścia do władzy Trumpa i zmiany klimatu społecznego. Ciekawe czy ktokolwiek pójdzie siedzieć po rozruchach w Hamburgu?

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s