Alleluja!

Dawno temu, gdy ludzie mówili „kultura europejska” to mieli na myśli: św Tomasza z Akwinu, Michałą Anioła, Mozarta i takie rzeczy.

Natomiast parę lat temu okazało się, że szczytowe osiągnięcie kultury europejskiej to co innego. Jakiś zbok podczas jakiegoś festiwalu eurokultury przebrał się za kobietę z brodą, nazwał się Cipa Kutas (Conchita Wurst) i zgarnął główną nagrodę.

Gdy My, Wielki Wódz, o tym usłyszeliśmy to jedyne co potrafiliśmy na ten temat powiedzieć w ramach komentarza to to: Jesteśmy dumni z tego, że nie jesteśmy Europejczykiem.

Przypomniała nam się ta historia, gdy zobczyliśmy film z jakiegoś rosyjskiego festiwalu na którym wystąpił dziecięcy zespół śpiewający modlitwę do melodii Alleluja Leonarda Cohena – choć z innymi słowami.

Proszę obejrzec i zastanowić się: Czy jest rzeczą możliwą aby podobny zespół wystąpił w telewizji zachodniej? Najprawdopodobniej – nie. Politpoprawna cenzura nie puściłaby. Po pierwsze – tematyka religijna jest niemile widziana w opanowanych przez lewactwo merdiach. Po drugie: Dzieci są białe. Po trzecie: dzieci wyglądają normalnie, podczas gdy należy propagować dzieci popierdolone i  nienormalne, gdyż takie są instrukcje z góry.

Polskie merdia tłuką Polakom do głowy sieczkę sprowadzającą się do dwóch tez: Musimy dostosować się do Europy a Rosja to Imperium Zła. Obie tezy są błędne.

Owszem – w roku 1989 przewaga cywilizacyjna Europy Zachodnien nad demoludami była bezdyskusyjna i nasladowanie wzorów z Europy było czymś oczywistym. Tylko, że dzisiaj nie jest rok 1989 a 2017. Europa powoli zmierza do wielkiej cywilizacyjnej katastrofy. Dołączanie do Europy Zachodniej dzisiaj – to kupowanie biletu na Titanica.

Owszem – Związek Sowiecki był Imperium Zła, ale nie istnieje już od dawna. Rosja jaka jest, taka jest, nie jest to kraj doskonały – ale i nie najgorszy.

Przed nami wielka wojna domowa w Europie Zachodniej. Polska powinna robić wszystko aby się w tą wojne nie dać wciągnąć. Zamiast rozumować: „Musimy integrowac się z Europą” nalezy myśleć:

„Europę czeka zagłada. Rola krajów takich jak kraje Wyszehradzkie oraz – tak, tak! – Rosja – polega na tym, że byc może, byc może – im właśnie przypadnie zadanie bycia arką, w któej zostanie przechowania cywilizacja Zachodu podczas nadchodzącego potopu. Nie należy myśleć o sobie jako prowincjonalnych Europejczykach – ale jako o ostatnich władcach Hiszpanii podczas najazdu arabskiego, którzy ufortyfikowali się w ostatnich przyczółkach chrześcijaństwa na północy półwyspu – aby z nich potem rozpocząć mozolny proces rekonkwisty”.

A teraz Prosze Państwa: Alleluja!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s