Co na to prezydent Hollande oraz Komisarz Elżbieta Blondynka?!

Merdia donoszą, że francuski uczeń – Un jeune homme en possession d’un fusil, d’un pistolet, d’un revolver et de deux grenade”  (młodzieniec posiadający strzelbę, pistolet, rewolwer i dwa granaty) urządził strzelaninę w liceum w miejscowości Grasse na południu Francji.

Jak to możliwe?!

Przecież prezydent Hollande niedawno pouczał Prezydenta Trumpa z poczuciem wyższości, że we Francji nie ma powszechnego prawa do posiadania broni i przez to nie ma strzelanin. A tu okazuje się, że byle gówniarz może mieć arsenał prawie jak sekcja piechoty.

Co na to Komisarz Elżbieta Blondynka, która walczy o wprowadzenie w Europie powszechnego zakazu posiadania broni? Czy nie powinna ten zakaz również rozszerzyć o powszechny zakaz posiadania granatów? Bo jak widać zdopbycie tych ostatnich nie jest dla nastolatka problemem. Przecież gdyby Komisarz Blondynka wprowadziła przepis, że przed każdą szkołą ma być tablica „Zakaz wnoszenia na teren szkoły granatów” – to ten gówniarz nie mógłby ich przynieść do szkoły. Nieprawdaż?

Jednocześnie Gazwyb donosi o tym co robią południowi sąsiedzi Polski, czyli Czesi:

Czeski rząd chce ominąć brukselskie ograniczenia dostępu do broni

W 10-milionowych Czechach obywatele posiadają 800 tys. sztuk broni palnej. Nowe przepisy unijne ograniczające jej dostępność są atakowane przez zbrojeniówkę oraz myśliwych.

Myśliwi, posiadacze broni i jej producenci połączyli siły. Nie chcą dopuścić, aby w Czechach zaczęła obowiązywać unijna dyrektywa ograniczająca dostęp do broni palnej.

Coraz bardziej się nam, Wielkiemu Wodzowi, Czechy podobają. Polacy lubią widzieć sprawy tak: My, Polacy, kochamy wolność i jesteśmy narodem walczcznym a Czesi to tchórze. W rzeczywistości jest na odwrót: Czechy to kraj powszechnego dostępu do broni a w Polsce hasło aby pozwolić obywatelom na posiadanie tejże budzi powszechny strach obywateli.

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Co na to prezydent Hollande oraz Komisarz Elżbieta Blondynka?!

  1. Pingback: Strzelaniny w Lille | Wielki Wódz Apaczów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: