Mentalność swołoczy z Gazwybu

W Gazwybie ukazał się tekst o wyższości Hiszpanii nad Polską. Na czym ta wyższość polega? Na tym, że w Hiszpanii surowiej traktują mężczyzn, którzy dopuszczają się przemocy wobec kobiet:

Tutaj za podniesienie ręki na swoją żonę facet od razu, bez przesłuchania, trafia na 24 godziny za kratki.

Nie wiemy, czy w Hiszpanii naprawdę tak jest jak to opisuje autorka tego tekstu. Gazwyb ma zwyczaj uprawiania „pedagogiki wstydu” mówiąc: „Popatrzcie jak jest w krajach nowoczesnych, postępowych i tolerancyjnych nie to co w tej ciemnej katolickiej Polsce”.

A potem się okazuje, że te kraje nowoczesne postępowe i tolerancyjne, które Gazwyb stawia na przykład wcale nie sa takie postępowe, nowoczesne i tolerancyjne… ale w tym momencie Gazwyb zmienia temat i wybiera inny kraj do stawiania za wzór. Opisaliśmy już kiedyś ten mechanizm.

Więc jako się rzekło – nie wiemy czy w Hiszpanii naprawdę za podniesienie ręki na kobietę można iść do paki – bez sądu i przesłuchania. Tekst z Gazwybu niewiele nam mówi o Hiszpanii – a wiele o stanie umysłu tej bolszewickiej hołoty, która wydaje Gazwyb.

Założmy bowiem, że jest pradą to co piszą o Hiszpanii: Tutaj za podniesienie ręki na swoją żonę facet od razu, bez przesłuchania, trafia na 24 godziny za kratki.

Co by to mówiło nam o tym kraju? Że jest to kraj bezprawia i totalitarny!

Jak to bowiem możliwe, że można mężczyznę zamknąć – bez przesłuchania! w areszcie tylko dlatego, że kobieta powiedziałą, że ją uderzył. A skąd wiadomo, że nie zmyśla? Albo, że się mści na kochanku, który jej właśnie powiedział „Z nami skończone, mam inną?”. Że nie może tak być? Może. I bywa!

Co to za kraj, w którym można faceta uwiezić nie dając mu prawa do obrony?

Jako się rzekło – nie wiemy czy tak w Hiszpanii jest naprawdę. Ale wiemy – z artykułu w Gazwybie! – że dla swołoczy piszącej w Gazwybie taki stan rzeczy jest stanem porządanym. Oni chcą wprowadzenia zamordyzmu i totalitaryzmu, gdzie władza na podstawie donosu może każdego zamknąć bez sądu!

Gazwyb został założony przez środowisko ludzi wywodzących się z Komunistycznej Partii Polski. I ta bolszewicka mentalność w nich tkwi nadal.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s