Gazwyb i pedagogika wstydu

Jednym ze stałych numerów przy pomocy których lewacka swołocz z Gazwybu próbuje urabiać czyelników jest zawstydzanie. Trick wygląda następująco:  Jacek nie chce robić A a chcemy żeby to robił. Znajdujemy więc Placka i zaczynamy przed Jackiem zachwalać jaki to Placek grzeczny bo Placek robi A a w ogóle wszystkie grzeczne dzieci robią A, więc skoro Jacek nie chce robić A to nikt się z nim nie będzie bawił. Tak Gazwyb straszy Polaków.

(Oczywiście cała metoda błyskawicznie bierze w łeb, gdy Jacek się zorientuje, że nie tylko on sam nie chce robić A, ale wbrew temu co mu się wmawia Placek również tego nie chce i w ogóle żadne ze znajomych dzieci tego nie chce).

Na konkretnym przykładzie: Zaczął się kryzyz imigracyjny i na Europę zwaliły się hordy nachodźców. Niemcy zarządały aby Polska część przyjęła do siebie. Rząd RP, stojąc pod presją rodzimej opinii publicznej, która żadnych muzułmanów w Polsce nie chce, kategorycznie odmówił. No to lewacki beton z Gazwybu, który jest programowo zaangażowany w operację „Zmienić naród” i który docelowo chce naród polski rozwiązać zastępując go nowym – zaczął stosować pedagogikę wstydu: Polacy są strasznie nietolerancyjni, islamofobiczni, zaściankowi itp itd. Nie to co nowocześni, otwarci, postępowi, toleracyjni Niemcy. Patrzcie jak Niemcy grzecznie przyjmują muzułmanów, bez żadnych protestów i bez gadania:

Jak Niemcy urządzają uchodźców

Moja rodzina dostała od państwa samodzielny dom. Wchodzimy, a tam na stole leżą Koran i piękny zielony dywan modlitewny.

Jeżeli Polacy nie zaczną być tacy otwarci jak Niemcy i jeżeli dobrowolnie nie zechcą się multikulturować to Polska znajdzie się w izolacji ple, ple, ple, ple … .

Tak pisał Gazwyb jesienią roku 2015. Wszelkie informacje o tym, że niemieckie społeczeństwo wcale nie jest nastawione do nachodźców przyjaźnie, że polityka kanclerz Anieli budzi sprzeciwy i napędza wyborców AfD – wszystko to było z doniesień Gazwybu precyzyjnie gumowane. Według Gazwybu cały naród niemiecki jednomyślnie popierał politykę pani kanclerz a przeciwko były tylko małe grupki warchołów. Dlatego Polska powinna być jak Niemcy.

Minął czas i dłużej prawdy nie dało się utrzymywać pod dywanem – nawet Gazwyb został zmuszony do przyznania, że Niemcy wcale nie są tacy zadowoleni z najazdu, że opowieści o tym, że nachodźcą z czystej gościnności dają domy z koranem oraz dywanem modlitewnym – to były bajki zmyślane przez redaktorów Gazwybu żyjących w równoległej rzeczywistości.

Większość Europejczyków mówi „nie” muzułmańskim imigrantom. tak pisze Gazwyb w lutym 2017.

Ale pedagogika wstydu jest przez Gazwyb stosowana nadal, tyle że tym razem zmieniono jej obiekt. Dzisiaj tym niedobrym Jackiem jest Trump i Ameryka – bo chce ustawami zmniejszyć ilośc imigrantów muzułmańskich. Co więc robi Gazwyb? Znajduje grzecznego Placka, którego można przciwstawić niegrzecznemu Jackowi (czyli USA). Tym grzecznym Plackiem jest Kanada, która, jak nas uroczyście zapewnia Gazwyb, nie tylko nie popiera zakazu wprowadzanego przez Trumpa ale w dodatku chce przyjąć muzułmanów nie wpuszczonych do Ameryki:

„Do tych, którzy uciekają przed prześladowaniem, terrorem i wojną: Kanadyjczycy was przyjmą niezależnie od waszej wiary. Różnorodność jest naszą siłą #WelcomeToCanada” – taki wpis umieścił w mediach społecznościowych premier Kanady Justin Trudeau dzień po podpisaniu przez prezydenta Donalda Trumpa dekretu zawieszającego przyjmowanie syryjskich uchodźców oraz zabraniającego na 90 dni wstępu obywatelom siedmiu islamskich krajów do USA. Wpisowi towarzyszyło zdjęcie Trudeau, tradycyjnie w jasnoniebieskiej koszuli z podwiniętymi rękawami, witającego dziewczynkę z Syrii.

A co o tym wszystkim sądzą Kanadyjczycy? Czy na pewno tak gorąco popierają pomysły swojego obłąkanego premiera? Gazwyb chce żebyśmy w to wierzyli, że tak, tak samo jak chciał żebyśmy wierzyli w bajki o Niemcach darujących Arabom domy od razu z koranem.

Co naprawdę sądzą o tym Kanadyjczycy? No cóż, nie wiadomo – zobaczymy za jakiś czas. Ale nie wydaje nam się aby myśleli na ten temat dużo inaczej niż Europejczycy, którzy, jak to możemy przeczytać w Rzepie:

Europejczycy o wyznawcach islamu myślą jak Trump

No, kto by pomyślał, że ci Europejczycy tacy nietolerancyjni! Gazwyb o tym nie pisał!

Na miejscu premiera Trudeau zamiast sprowadzać Syryjczyków zaczęlibyśmy się martwić o wynik następnych wyborów.

 

 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Gazwyb i pedagogika wstydu

  1. Pingback: Mentalność swołoczy z Gazwybu | Wielki Wódz Apaczów

  2. Pingback: Jakże trudno jest zakwestionować dogmat! | Wielki Wódz Apaczów

  3. Pingback: Dwie rzeczywistości | Wielki Wódz Apaczów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s