Gazwybowi nie podoba się rząd Trumpa

bo

Jak wylicza „New York Times”, 17 na 22 najważniejszych członków ekipy Trumpa to biali mężczyźni, w średnim lub podeszłym wieku. Pozostali, którzy nie są białymi mężczyznami, zajmują w rządzie mniej wpływowe i prestiżowe stanowiska.

To doprawdy oburzające, że w kraju, który jest w większości biały biali stanowią większość członków rządu. Co innego w takiej na przykład Brazylii, która jest jak wiemy krajem wielorasowym – tam gabinet jest oczywiście wielorasowym odbiciem społeczeństwa. 

Podobnie jest w Meksyku, gdzie ludność pochodzi albo od białych konkwistadorów albo od Azteków i oczywiście wielorasowość społeczeństwa odbija się w etnicznym składzie meksykańskiego gabinetu co widać tutaj.

Gazwybowi, któremu nie podoba się to, że biali stanowią większość gabinetu Trumpa zwracamy uwagę: są w Ameryce organizacje, które programowo nie dopuszczają Murzynów do żadnych ważniejszych stanowisk, o czym My, Wielki Wódz już raz pisaliśmy. Czy Gazwyb nie mógłby takim organizacjom dać pryncypialny odpór?

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Gazwybowi nie podoba się rząd Trumpa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s