Czyje interesy reprezentuje rząd Holandii?

Prezydent Trump zapowiedział zakaz dotowania przez USA organizacji zajmujących się promowaniem aborcji za granicą. Jak było do przewidzenia – lewactwo podniosło wrzask.

Dzisiaj rząd holenderski zapowiedział, że organizacjom pozarządowym, które na skutek dekretu Trumpa utracą fundusze – rząd Królestwa Niderlandów – oraz rządy paru innych, nie wymienionych z nazwy krajów europejskich – zrekompensują straty i wypłacą im dotację mające zrównoważyć utracone pieniądze amerykańskie.

Jest rzeczą znamienną, że nikt nie uznał za konieczne ani wskazane aby zapytać co o tym sądzą sami zainteresowani, czyli holenderscy podatnicy. I czy życzą sobie aby ich pieniądze z ich podatków szły na subsydiowanie pasożytniczych międzynarodowych feminazistek. Obywatele krajów Unii to w oczach unijnych polityków chłopstwo pańszczyźniane i nawet im do głowy nie przychodzi, że chłopstwo może mieć cos do gadania.

Co nas prowadzi do pytania postawionego w tytule: Czyje interesy tak naprawdę reprezentuje rząd holenderski? Bo, że nie swoich obywateli to jasne.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s