Idiotka pisze w Gazwybie

Pani Magda Działoszyńska, Gazwyb:

W setkach tysięcy amerykańskich kranów od lat płynie skażona woda. Co na to prezydent elekt Donald Trump?

Pijąc kranówkę, blisko 4 mln mieszkańców USA ryzykuje zdrowie, nawet o tym nie wiedząc. Dostarczanej do ich domów wody od lat nikt nie badał ani nie oczyszczał.

Uwaga pierwsza: Nie wiemy skąd te informacje o setkach tysięcy kranów ze skażoną wodą, podejrzewamy, że z sufitu. Ale załóżmy że to prawda. O czym to świadczy?

O tym, że przez osiem lat prezydentury Obamy Amerykanie pili skażoną wodę a Gazwybowi nie przyszło do głowy aby zapytać „Co na to prezydent Obama?” – za to winę  zwala na Trumpa, który jeszcze nie jest prezydentem. To się nazywa „dziennikarska uczciwość według Gazwybu”.

Jest jeszcze problem drugi, ktory nie każdy dostrzega.

Pani Działoszyńska jest po pierwsze – lewaczką, czyli osobą mentalnie ograniczoną. A po drugie – kobietą, czyli istotą niezdolną do chłodnej logicznej analizy faktów tylko kierującą się uczuciami.

Kobiete, a tym bardziej lewaczka, nie jest w stanie – gdy usłyszy o skażonej wodzie – pomyśleć: „A dlaczego niby kwestą skażonej wody ma się zajmować Prezydent i rząd federalny? Gdzie konkretnie jest napisane w Konstytucji że zadaniem rządu federalnego jest troska o czystość wody w kranach?”

Nigdzie!

Co oznacza: Prezydent Trump nie powinien interesowac się wodą! To nie jego działka! Konstutucja wymienia zadania dla rządu federalnego – ochrona granic i takie podobne – i zaopatrywania ludności w czystą wodę wśród nich nie ma! Konstutucja mówi też, że te zadania, któe nie zostały wymienione jako należące do rządu federalnego – należą do rządów stanowych. Co oznacza: Utrzymywanie sieci wodociągowej to zadanie dla rządów stanowych – albo wręcz rządów jeszcze niższego szczebla – miejskich czy władz powiatów!

To one mają się martwić o czystoć wody i ich należy z tego rozliczać – a nie Prezydenta!

Pani Działoszyńska, jako kobieta, nie potrafi tego zrozumieć. Kobieta nie potrafi bowiem rozumowac w kategoraich konstutucji i podziału władz – tylko rozumuje, że nad wszystkim musi panować Dobry Władca, który będzie się o nas troszczył i zapewniał nam bezpieczeństwo. Woda jest skażona? Prezydent ma ja oczyścić! Dziecko spadło z huśtawki? Prezydent powinien powołać rządową Agencję Budowania Bezpiecznych Huśtawek! I tak dalej.

Kobieta nie jest w stanie zrozomieć, że to jest zła droga, że nigdy nie będzie działać, bo żaden prezydent nie może zajmowac sie wszystkim i zapewnić wszystkim nam bezpieczeństwa od wszystkiego. Dla kobiety to jest zupełnie niezrozumiałe. Powiedzcie jej, że Prezydentowi NIE WOLNO zajmować się wodą bo to zajęcie dla władz niższego szczebla – a nazwie was człowiekiem bez serca, faszystą, takim który chce aby dzieci umierały po wypiciu skażonej wody.

Żadne tłumaczenie o Konstytucji do niej nie dotrze. No, chyba, że jest to kobieta – konserwatystka, wtedy jest cień szansy, że to będzie rozumieć. Ale kobieta lewaczka – nigdy!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Idiotka pisze w Gazwybie

  1. Daani pisze:

    Emocjami to Wielki Wodz sie kieruje, jak widac, przypisujac cechy autorki tego nieszczesnego tekstu w GW wszystkim kobietom.Prosze napic sie zimnej wody i wyjsc pobiegac.
    Sabotazowo to pachnie. A, ze napisala, co wiedziala, to tylko prztklad, ze GW wie, co lecialo w amerykanskuch kranach

  2. Daani pisze:

    Warto zwrocic uwage na to tez, co plynie w europejskich kranach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s