Po co komu FRONTEX?

Merdia donoszą, że Polska dostała propozycję nie do odrzucenia: Albo Polska przyjmie imigrantów albo FRONTEX – czyli taka unijna agencja niby mająca się zajmować ochroną granic a zajmująca się nie wiadomo czym, która to agencja ma obecnie siedzibę w Warszawie – albo agencja ta zostanie przeniesiona do innego kraju.

Polski rząd powinien oczywiście odmówić przyjęcia narzucanych przez Unię imigrantów – a jeżeli agencja zostanie przeniesiona gdzie indziej – to po prostu z tej agancji wystąpić lub przesta na nią płacić składki. Ochrona granic Europy jest kompletną fikcją a FRONTEX jest agencją istniejącą tylko po to, że jacyś biurokraci mogli pobierać pensje. Granice Europy nie są chronione nie dlatego, że FRONTEX ma za mały budżet czy za małe uprawnienia – ale dlatego, że w Brukseli i Berlinie podjęto strategiczną decyzję, że granic chronić nie wolno. A nie wolno – albowiem władcy Europy postanowili narody Europejskiej zmienić na nowe. I dlatego granice muszą pozostać otwarte.

Im szybciej się ten martwy twór jakim jest FRONTEX pogrzebie i przybije kołkiem osikowym – tym lepiej.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Po co komu FRONTEX?

  1. Daani pisze:

    Bild niemiecki tabloid doszukal sie sensacyjnego odkrycia, skad w Anieli tyle szalenstwa.Powodem ma byc syryjski model.Reszta w brukowcu.Sorry! W bardzo dobrym pismie informacyjnym od dzisiaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s