Trump nie dowierza własnemu wywiadowi

donosi, jak zwykle doskonale poinformowany, (chwilowo jeszcze) korespondent Gazwybu w USA, Mariusz Zawadzki:

Władimir Putin osobiście kazał rosyjskim służbom specjalnym wspierać Donalda Trumpa w kampanii wyborczej – czytamy w raporcie CIA, FBI i NSA, trzech najważniejszych amerykańskich służb specjalnych.

Pan Mariusz Zawadzki, jako politruk wyszkolony w Gazwybie nie potrafi myśleć a  tylko wykonywać zlecone zadanie, które w tym przypadku brzmi: Atakować Trumpa przy każdej okazji, z każdego powodu. Więc robi to co umie.

Gdyby Pan Zawadzki był człowiekiem myślącem i dociekliwym, wówczas zastanowiłby się – czy być może Trump nie ma jakiś powodów, dla których nie wierzy wywiadowi? Być może nie ufa mu od czasów gdy onże wywiad twierdził, że ma absolutnie pewne dowody na to, że w Iraku jest broń masowego rażenia?

Gdyby Pan Zawadzki był człowiekiem samodzielnie myślącym i dociekliwym – czyli miał cechy odróżniające prawdziwego dziennikarza od wynajętego prasowego pałkarza – to by sobie zadał trochę intelektualnego wysiłku i zrobił w pięć minut małe dochodzenie. Na przykład – wrzuciłby do googla nazwisko Jamesa Clappera, obecnego szefa służb, który podpisał się pod raportem o rosyjskim hakowaniu wyborów – i bez trudu znalazł by teksty o tym jak onże Clapper w przesłuchaniu przed komisją Kongresu w 2011 z kamienną twarzą rżnie głupa, że Bractwo Muzułmańskie to żadna organizacja terrorystyczna, wcale nie są to radykalni islamiści a tylko zajmują się działalnością charytatywną.

Więc może Trup wie co robi, gdy Clapperowi nie wierzy.

Prawda jest taka: CIA, jak i większość amerykańskich agencji rządowych, nadaje się wyłącznie do zaorania i zbudowania od nowa. Ale o tym Pan Zawadzki nie będzie pisał, bo nie ma takich instrukcji.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s