Globalny przekręt

Prasa donosi o kolejnej aferze z Globciem: Tym razem tzw. „badacze” orżnęli podatników na 11 milionów dolarów na badania nad Globciem, których w ogóle nie zrobili. A potem w rozliczeniu grantu przypisali sobie artykuły których nie napisali, albo, które nie miały nic wspólnego z Globciem, albo zostały napisane dawno temu i za które już raz kase wzięli z innych grantów:

A global warming research center at the London School of Economics got millions of dollars from UK taxpayers by taking credit for research it didn’t perform, an investigation by The Daily Mail revealed.

[…]

CCCEP tried to falsely claim credit for research it never did while attempting to get another $5.4 million of government cash. That money would have covered its operations until 2018.

I tak dalej.

Ile jeszcze czasu musi upłynąć aż ludzie zrozumieją, że ci tzw. „uczeni od Globcia” to nie są żadni uczeni, nie są to nawet pseudouczeni tylko to są zwykłe kurwy intelektualne, bez śladowego poczucia honoru i przyzwoitości, którzy z dojenia podatników pod hasłem „walki z Globciem” uczynili niezwykle intratny biznes – mając na to przyzwolenie polityków?

A pamiętacie to państwo jak to lata temu hakerzy włamali się do poczty elektronicznej brytyjskich „ekspertów” od Globcia – i okazało się, że dyskutują między sobą, że dane nie chcą się im zgadzać i trzeba coś z tym zrobić, bo wyjdzie że to ocieplenie to kit.

Było tak? Było.

Dziwi kogoś, że dzisiaj wypłyneła kolejna afera?

 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Globalny przekręt

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s