Zmusić kobiety do pracy

Dawno temu pisaliśmy o tym, jak to jakaś szwedzka harpia, pełniąca rolę minister czegoś tam pouczała Polskę, że powinna zmienić prawo podatkowe tak aby kobiety, które zamiast pracować zajmują się domem – zmusić do pracy zarobkowej.

Teoria jest taka: Feminizm niby walczy o prawa kobiet i o to aby kobiety miały wolność wyboru: która kobieta chce pracować, niech pracuje, która woli dom – niech siedzi w domu.

Ale to jest teoria. Praktyka jest taka, że feminizm i cała lewacka swołocz do kobiet zajmujących się domem odnoszą się z bezgraniczną pogardą i uważają, że należy je z domów wywlec – nawet pod przymusem – i zmusić do roboty. W dzisiejszych czasach ten przymus jest (na razie) tylko fiskalny: prawa podatkowe ustawiane są tak aby uderzały bardziej w małżeństwa gdzie jedna osoba pracuje a druga siedzi w domu, niż w takie gdzie dwoje pracują.

Dlaczego lewica tak nie cierpi kobiet zajmujących się w domu dziećmi?

Bo po pierwsze: Taka kobieta spędza czas ze swoim dzieckiem i uczy je nie wiadomo czego. Na przykład: że Hilaria to skorumpowana wiedźma, chodząca na smyczy finasowych grup interesu. A dziecko powinno chodzić do państwowego przedszkola i uczyć się śpiewać piosenki na cześć Hilarii.

A po drugie: Dzieci, które są uczone w domu przez matki osiągają lepsze wyniki w nauce od dzieci uczonych poza domem. Dziecko, które do siódmego roku życia siedzi w domu z mamą i razem z mamą czyta bajki – gdy pójdzie do szkoły będzie już potrafiło płynnie czytać, nawet grube książki. A dziecko, które chodziło do przedszkola, w czasie gdy jego mama pracowała w Biedronce – nie. Rezultat jest taki, że – zdaniem lewackiej swołoczy – uczenie dzieci w domu pogłębia nierówności społeczne. Matkę, któa zajmuje się domem należy zmusić do wyjścia z domu a dziecko wysłać do (koniecznie państwowego) przedszkola, gdzie od małego będzie poddawane indoktrynacji.

Przypominamy o tym wszystkim, bo jak Państwo wiedzą, PiS wprowadził program 500+, którego efektem ubocznym okazało się to, że kobiety pracujące na nisko płatnych pozycjach nie wymagających kwalifikacji – takich jak owa przysłowiowa kasa w Biedronce – zaczęły składać wymówienia. Ku przerażeniu lewactwa, kobiety mając do wyboru zajmowanie się domem lub tyranie za psie pieniądze – wybierają dom.

Natychmiast zaczęły w mediach toczyć pianę z ust rozmaity lewackie mendy pitolące o tym, że program 500+ „demoluje rynek pracy„. Bo pracodawcy nagle muszą płacic więcej – no po prostu zgroza. A co najgorsze: Nie wiadomo, co takie kobiety rzucające pracę dla dzieci będą tym dzieciom opowiadać. Może ich jeszcze wychowają na wyborców PiS? No, po prostu ruja i poróbstwo.

Tak sobie właśnie czytamy w Rzepie wywiad z jakimś Jackiem Męciną,  profesorem oraz byłym wiceministrem pracy – co w tłumaczeniu na język polski oznacza: zawodowym członkiem sfory budżetowej, który programowo i z zasady nigdy w życiu nie pokalał sobie łapek produktywną pracą, zawsze żyjąc na cudzy koszt. Onże profesor oraz były wiceminister tłumaczy:

Kobiety powinny wrócić do pracy

[…]

Mamy trwałą poprawę na rynku pracy – mówi prof. Jacek Męcina, były wiceminister pracy i dodaje, że to nie oznacza, iż nie ma żadnych problemów. – Problemy mają teraz pracodawcy, którzy nie mogą znaleźć pracowników – podkreśla.

[…]

 Trzeba się zastanowić, jak zachęcić do powrotu na rynek pracy świetnie wykształconych kobiet, które po urodzeniu dziecka nie zdecydowały się na powrót do pracy

[…]

 Trzeba przebudować program 500+, bo dezaktywuje kobiety

Oj, jak lewactwo boli to, że kobiety wolą zajmować się dziećmi niż pracować poza domem, oj jak ich to strasznie boli. I jak strasznie kombinują aby je z tych domów wygonić i zmusić do powrotu na plantacje, znaczy się chcieliśmy powiedzieć – do pracy.

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Zmusić kobiety do pracy

  1. Pingback: Totalitaryzm feminizmu | Wielki Wódz Apaczów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s