Science is settled!

Nowy Tydziennik umieścił notkę o tym, że tegoroczny sezon na huragany może się dać we znaki Wschodniemu Wybrzeżu. Co oczywiście wywołało tyrady lewackich pólgłówków oburzonych że Trump nie wierzy w Globcio, które przecież powoduje huragany.

Przypominamy co na temat związku pomiędzy globalnym ociepleniem a ilością huraganów mówią uczeni od globalnego ocieplenia:

Global Warming to Decrease Hurricanes, Study Says

Global warming may reduce the number of hurricanes forming in the Atlantic Basin by 2060, a new study says.

Globalne ocieplenie zmniejszy liczbę huraganów w basenie atlantyckim…

A teraz porównajmy to z opinią innych specjalistów od globalnego ocieplenia, którzy na łamach dokładnie tego samego czasopisma piszą:

Hurricanes Have Doubled Due to Global Warming, Study Says

The number of Atlantic hurricanes that form each year has doubled over the past century and global warming is largely to blame, according a new study.

Liczba atlantyckich huraganów, któe tworzą się co roku uległą podwojeniu w ciągu ostatniego stulecia i winę za to ponosi globalne ocieplenie…

Tym samym “Science is settled”. Globalne ocieplenie zwieksza lub zmniejsza ilość huraganów. W latach kiedy huraganów jest więcej – zwiększa a kiedy jest ich mniej to zmniejsza.

Człowiek myślący skonfrontowany z informacjami sprzecznymi zaczyna myśleć. Czciciele Globcia to ludzie ograniczeni, skostniali w swoim dogmatyźmie i niezdolni do przyjęcia do wiadomości, że ich religia (bo wiara w globcio to jest nic innego jak religia, ze swoimi pismami świętymi, kapłanami i prorokami) – że ich religia jest być może po prostu fałszywa. A ich kapłani to zwyczajni szarlatani.

Przypominamy: W roku 2000 czołowy brytyjski kapłan Globcia ogłosił w prasie proroctwo, że za 10 lat w WIelkiej Brytanii w zimie nie będzie śniegu. Proroctwo z oczywistych względów okazało się błędne – śnieżne zimy, niektóre nawet bardzo mroźne – trafiały się nadal, mimo, że jest już rok 2016.

Co robi uczony gdy jego teoria prowadzi do przewidywań, któe się nie sprawdzają? Uznaje, że teoria jest błędna – i albo trzeba ją wyrzucić do kosza albo zmodyfikować. Co robią czciciele Globcia, gdy proroctwo kapłana się nie sprawdza? Cenzurują gazety aby proroctwo wykasować z archiwów.

Nie mamy wątpliwości, że cenzorzy szybko zorientują się, że sprzeczne ze sobą przewidywania kapłanów Globcia na temat huraganów mogą zachwiać wiarą maluczkich, więc trzeba archiwa oczyścić. Dlatego, na wszelki wypadek zamieszczamy zrzuty ze stosownych ekranów:

 

ng2

ng1

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s