Gazwyb idzie w zaparte

Po ostatniej serii zamachów terrorystycznych w Niemczech i Francjhi zauważyliśmy dziwną prawidłowość:

Poprzednio po każdym zamachu dokonanym przez muzułmańskiego terrorystę merdia informowały, że zamachu dokonał Belg, Francuz czy inny Europejczyk. Lewackie mendy konsekwentnie udawały, że nie rozumieją różnicy między „Francuz” a „Arab z francuskim obywatelstwem”.

Jest rzeczą oczywista, że warunkiem koniecznym aby ktoś był Francuzem, Belgiem, Niemcem – lub Polakiem – jest to, że musi się sam uważać za Francuza, Belga, Niemca czy Polaka. To nie jest warunek wystarczający – ale konieczny. Jeżeli ktoś nie uważa się za Francuza – to nim nie jest i kropka.

Maria Curie Skłodowska byłą Polką. Jej córka Irene – mimo polskiej matki – wykazywała absolutnie zerowe zainteresowanie sprawami polskimi, po polsku nie mówiła i za Polkę sie nie uważała. Z czego wynika, że Irene Curie Polką nie była.

Zamachowcy, którzy zabijają w Europie nie uważają się za Francuzów, Belgów – i tak dalej – i  dlatego zabijają. A lewacka swołocz jak obsadziła merdia konsekwentnie mąci aby tylko nie przyznać, że za terrorem stoi islam i pisze o zamachowach Francuzach lub Belgach.

Aż tu po ostatniej serii zamachów się to zmieniło. Merdia jakoś przełknęły to, że zamachowcy byli Tunezyjczykami, Syryjczykami, Afgańczykami – a nie Niemcami ani Francuzami. Myśleliśmy, że powoli nawet do najbardziej zakutych durnych lewackich łbów dotarłą prawda, że rozmywanie narodowości zamachowców jest sztuczką na którą nikt już się nie nabierze.

Ale minęło trchę czasu, dwaj Arabowie zabili francuskiego księdza we Francji i niezawodny Gazwyb wrócił do starych metod i poinformował:

Ataku dokonali Francuzi o arabskich korzeniach

Tacy z nich Francuzi jak z Róży Luksemburg Polka.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s