Basen

Rzepa donosi, że dwóm muzułmańskim dziewczynkom odmówiono obywatelstwa szwajcarskiego bo odmawiały chodzenia na basen a w szkole basen był obowiązkowy:

Kanton Bazylei odmówił nadania szwajcarskiego obywatelstwa dwóm muzułmańskim nastolatkom, które z powodów religijnych odmawiały udziału w obowiązkowych szkolnych lekcji pływania i obozach.

Dziewczęta nie chciały na basen chodzić bo stroje kąpielowe były ich zdaniem nieskromne czy jakoś tak.

Czytelnicy tego bloga mamy nadzieję wiedzą, co sądzimy o islamie. Tym niemniej nie podoba nam się decyzja władz szwajcarskich.

Nie podoba nam się gdy władze próbują narzucać społeczeństwu odgórnie rewolucję seksualną. My, Wielki Wódz widzimy do czego to prowadzi: władza przyciąga ludzi popierdolonych, którzy walczą o to aby to co jest zboczeniem zadekretować jako nową normę – a opornych karać. Dlatego dzisiaj w USA trwa walka o wprowadzenie obowiązkowych koedukacyjnych klozetów – bo tak sobie paru umysłowo zasyfionych lewaków wymyśliło. (Ot właśnie Prezydent Obama wydał dekret, że we wszystkich parkach narodowych klozety mają byc koedukacyjne – od zaraz). A w merdiach już pojawiły się kurwy intelektualne dowodzące, że osobne toalety dla mężczyzn i kobiet to tylko taka norma kulturowa i jeżeli dzisiaj jakieś kobiety czują dyskomfort widząc w toalecie męskiego penisa – to trudno, będą się musiały do tego przyzwyczaić.

Stąd nasze sympatie są po stronie dziewczynek, które nie chcą się rozbierać do stroju kąpielowego i iść na basen z klasą. (Z drugiej strony gdyby zarządały aby im pozwolić iść na basen w ubraniu, jak to Arabki mają w zwyczaju – odpowiedzielibyśmy – nie. Nie ma obowiązku chodzienia na basen, ale jeżeli ktoś chodzi – to się dostosowuje do większości).

Po prostu wiemy do czego jest zdolna hołota, która nami rządzi: dzisiaj domagają się koedukacyjnych klozetów, jutro okaże się że w szkołach baseny są obowiązkowe z obowiązkowym koedukacyjnym prysznicem. W ramach socjalizacji. A kto się nie socjalizuje nie zalicza szkoły.

Otóż my, Wielki Wódz doskonale wiemy o co chodziło z tymi muzułmankami. Szwajcarzy nie chcą dawać muzułmanom obywatelstwa. I jest to w pełni zrozumiałe. Tylko, że aby odmówić nadania im obywatelstwa próbują wymyślić jakiś pretekst. I wymyślaja coś głupiego.

Byłoby lepiej i uczciwiej gdyby po prostu oświadczyli bez owijania w bawełnę:

„Nigdzie nie jest napisane, że każdy ma prawo do obywatelstwa szwajcarskiego. Obywatelstwo jest to przywilej, który możemy nadać – lub nie. I decyzję o tym czy nadać możemy podejmować na podstawie takich kryteriów jakie nam sie podobają i nie mamy obowiązku przed nikim jej uzasadniać – albowiem to jest NASZ kraj i to MY decydujemy komu pozwolimy się w nim osiedlić.”

Gdyby tak postawili sprawę – to mielibyśmy dla nich większy szacunek, niż gdy wymyślają dęte wymówki aby muzułmanom nie nadać obywatelstwa.

 

PS: Prawa autorskie do określenia „umysłowo zasyfieni lewacy” posiada Pan Eliasz Barbur.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s