Zdekomunizować ulice!

Nowy Tydziennik donosi, że w Polsce będą zmieniać komunistyczne nazwy ulic.

Pewnie byśmy akcję poparli, gdyby nie to, że wydaje się nam ona walką z wrogiem, który jest martwy zamiast walczyć z wrogiem który żyje i nadal nam grozi.

To, że gdzieś tam uchowała się ulica Mariana Buczka czy Armi Czerwonej niewiele znaczy. Ani, istniejąca gdzies tam jeszcze, KPP nie wiele znaczy a i Rosja przestała być wylęgarnia komunizmu.

W dzisiejszych czasach twardogłowych, niereformowalnych marksistów nie znajdziecie ani w Moskwe and w SLD ale: na Harvardzie, Oxfordzie, w Berkeley, w amerykańskim Departamanecie Stanu, w Brukseli i ONZ. Tam dzisiaj lęgnie się komuna.

Dlatego my, Wielki Wódz Apaczów, stawiamy następujący wniosek:

Po pierwsze: Zamiast zmieniać nazwy ulic z „1 Maja” na coś innego, nazwy ulic pozostawić natomiast uchwałą sejmową przemianować 1 Maja ze Święta Pracy na Dzień Pamięci Ofiar Komunizmu.

Po drugie: w Warszawie Rondo ONZ przemianować na Rondo Helmuta Kohla. Lewacka hołota z ONZ i Brukseli oczywiście dostanie szału – i bardzo dobrze. ONZ to organizacja bandycka i sprostytuowana i nie ma uzasadnienia aby ją w Polsce honorować. Natomiast Helmut Kohl był obiektywnie rzecz biorąc – jednym z lepszych polskich polityków. W każdym razie dla Polski zrobił więcej niż wielu polityków nadwiślańskich.

A przy tym jeżeli PiS zmieni nazwę na Rondo Helmuta Kohla to w niemieckich mediach wywoła małe zamieszanie. Jak tu pisać o tych strasznych  polskich narodowych konserwatystach, jeżeli oni czczą znanego i cenionego polityka niemieckiego – który w dodatku krytykuje Merkel?

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Zdekomunizować ulice!

  1. Magnificencja pisze:

    Umiłowani Siostry i Bracia!
    PiS-dzielcowy pierdolec rozwija się w niepokojącym tempie. Szkoda ze nie wpadli na pomysł aby wszystkie “niesłuszne nazwy” zamienić z urzędu na: Jana Pawła II – acha teraz już z przymiotnikiem “świętego”. Tylko jak się poprawnie wyrazić? Gdzie byleś? W burdelu na świętego Jana Pawła II ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s