NRA opanowuje Niemcy

Do czego dochodzi. Odkąd pamiętamy Europejczycy odnosili sie do nas z ostatentacyjnym poczuciem wyższości dając nam do zrozumienia co sądzą o naszej miłości do broni. Broń jest czymś wstrętnym, ludzie którzy ją dotykają to nieokrzesane prymitywy natomiast ludzie nowocześni, postepowi tolerancyjni i wyperfumowani się nią brzydzą.

Tak było.

A teraz?

Komisja Europejska, pod świetlanym przywództwem pochodzącej z Polski  miłościwie wam panującej Komisarz Elżbiety Blondynki po cichu opracowała projekt paneuropejskiego prawa drastycznie ograniczającego i tak już drastycznie ograniczone prawo Europejczykó do posiadania broni. Nowe prawo było przygotowywane od dawna, czekano tylko na odpowiedni moment aby je wprowadzić.

Zamachy w Paryżu stały się tym momentem. Mniejsza o to, że islamiści mają wszelkie prawa wymyślane przez KE głęboko gdzieś. Nie o to chodzi aby rozbroic islamistów – ale o to aby rozbroić Europejczyków i zamienić ich w chłopstwo pańszczyźniane. Natychmiast po zamachach, zanim jeszcze zapach prochu się rozwiał, miłościwie wam panująca Komisarz Elżbieta Blondynka ogłosiła projekt nowego europejskiego prawa na temat broni.

I nastąpiło coś dziwnego. Dawniej co Bruksela ogłosiła – to się stawało prawem. A teraz – podniosły się protesty.

Okazało się, że w Niemczech istnieje organizacja zrzeszająca niemieckich posiadaczy broni, takie niemieckie NRA – tyle, że do tej pory było o niej cicho. Ale teraz ta organizacja podniosła protesty – i dotarła do samego niemieckiego MSW. A niemieckie MSW – i to jest najdziwniejsze – poparło ich postulaty i obiecało walczyć z pomysłąmi miłościwie wam panującej Komisarz Elżbiety Blondynki.

Czyżby to była pierwsza jaskółka zwiastująca wiosnę? Czyżby obywatele UE zaczęli mieć serdecznie dość życia pod butem nie podlegających demokratycznej kontroli brukselskich elit?

Za wcześnie odgadnąć. Ala zawsze jakiś tam cień nadziei jest.

Kiedy powstanie polskie NRA? I zacznie być poważną siłą polityczną?

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s