Oceania zawsze była w stanie wojny z Eurazją!

Ilekroć toczyliśmy dyskusje z jakiś zakutym tępakiem wyznającym religię globalnego ocieplenia, gdy tylko absolutnie i z pełnym przekonaniem stwierdzał, że globalne ocieplenie jest faktem, który uczeni udowodnili ponad wszelką wątpliwość – wówczas wyciągaliśmy z archiwum artykuł jaki ukazał sie w The Independent w roku 2000.

Jeden z głównych globalnych ocieplaczy, z kolekcją tytułów uniwersyteckich, a jakże, z całą powagą i pewnością siebie stwierdzał w nim, że najdalej za dziesięć lat śnieg w Wielkiej Brytanii będzie należał do przeszłości. Śniegu w zimie nie będzie.

Od tego czasu minęło ponad dziesięć lat i Wielka Brytania przeszła przez kilka rekordowych zim.

Pokazywanie tego artykułu ocieplaczom miało tą zaletę, że pozwalało na obserwowanie ich reakcji. Najpierw głupieli, nie wiedząc co o tym myśleć, w końcu wyciągali jakieś argumenty, które usłyszeli od agitatorów, że „ocieplanie może oznaczać oziębienie”, więc mroźne zimy w Wielkiej Brytanii są właśnie dowodem ocieplenia.

(Nie przypominamy sobie aby ten artykuł któremukolwiek ocieplaczowi otworzył oczy na to, że jest robiony w balona: to są ludzie zbyt ograniczeni aby podobne fakty potrafiły wzbudzić w nich wątpliwości wobec dogmatów).

Dlczaczego o tym przypominamy? Ano w Paryżu ma sie odbyć jakaś konferencja globalnych ocieplaczy. I prawdopodobnie w ramach przygotowań The Independent postanowił wyczyścić archiwa – i skasował ten historyczny artykuł, aby wiary maluczkich na próbę nie wystawiał.

Oceania jak pamiętamy zawsze była w stanie wojny z Eurazją. A kto kontroluje przeszłość – ten kontroluje przyszłość. Jeżeli możemy zmienić archiwa – to będziemy mogli twierdzić, że klimatolodzy nigdy w niczym, w żadnych przewidywaniach sie nie mylili.

Na szczęście internet pamięta. Pod tym adresem można zobaczyć oryginalny artykuł – i nawet ściągnąć go w pdf.

Globalnym ocieplaczom musimy przypomnieć: wykasowanie artykułu z The Independent to za mało. Jest dużo więcej bzdur, które głosiliście – i które należy usunąć z archiwów.

13 maja 2014 francuski minister Laurent Fabius ogłosił, że pozostało tylko 500 dni do globalnej klimatycznej apokalipsy.

W roku 2010 Al Gore zapowiedział, że najdalej za pięć lat w Arktyce nie będzie lodu.

A w swojej słynnej książce Al Gore ogłosił takie rewelacje jak na przykład to, że w Polsce na Śląsku zanieczyszczenie powietrza jest tak duże, że na powierzchni ziemi nie można przebywać zbyt długo i dlatego szkoły buduje się pod ziemią.

Wszystko to należy ocenzurować!

(No dobrze – tą książkę Al Gora już trochę ocenzurowano – w polskim jej tłumaczeniu fragment o śląskich szkołach budowanych pod ziemią dyskretnie usunięto, pewnie po to aby polscy ocieplacze nie nabrali jakowyś wątpliwości co do kompetencji Proroka).

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s